(c) 1995 - 2022


Продукція

 БКЗЭ
Блок контролю та захисту електродвигуна (БКЗЕ-1М).  Докладніше ...

Призначений для контролю та захисту асинхронного електродвигуна, що живиться від трифазних мереж напругою 0.4кВ. Пристрій може застосовуватися у таких варіантах: контроль параметрів електродвигуна з набором функцій захисту; контроль електрообладнання як моніторинг, наприклад: для систем диспетчеризації; як реєстратор роботи електрообладнання і.т.п... Реєстрація даних у пам'яті виконується в момент спрацьовування обладнання, тобто, при увімкненні або вимкненні установки.
 УКПЗЕ
Пристрій контролю та повторного запуску електродвигуна (УКПЗЕ-2).  Докладніше ...

Призначений для контролю роботи електродвигуна та управління повторним запуском, у разі мимовільного відключення пускової апаратури при зниженні напруги в мережі.
 ЕРЗД
Електронне реле захисту електродвигуна (ЕРЗД-1).  Докладніше ...

Електронне реле захисту електродвигуна, призначене для контролю та захисту асинхронних електродвигунів, що живляться від трифазних мереж напругою 0,4 кВ. Реле здатне виконувати контроль та захист електродвигунів потужністю від 1 до 80 кВт. Пристрій може застосовуватись у таких варіантах:
  • виконання захисту електродвигуна перед пуском, під час пуску та в робочому ході;
  • технічний облік спожитої активної енергії, моторесурс;
  • контроль параметрів та передача оперативної інформації до комп'ютерної мережі для систем диспетчеризації, тощо.
 РРВ
Реле реального часу (РРВ-1).  Докладніше ...

Призначений для включення або вимкнення електроустаткування за часом. РРВ може застосовуватися як автоматичний диспетчер управління електроживленням. Управління виконується згідно із запрограмованими даними на певний час доби, при чому, на кожну добу індивідуально, що дозволяє регулювати величину споживаної електроенергії згідно з графіком максимальних (пікових) годин, що надаються органами електронагляду.